O společnosti TESPO


Vše pro vodu, plyn a topení

TESPO topenářské centrum bylo založeno 1. 4. 1996 jako sdružení podnikatelů Miroslav Jon a Ing. Radomír Krmela, jako obchodně montážní firma v oblasti topenářství a plynárenství. Dlouholeté zkušenosti v oboru vedly ke zlepšení kvality a služeb našim zákazníkům.

V roce 2003 se topenářské centrum stává společností s ručením omezeným a zároveň se stěhuje do nově zrekonstruovaných prostor v Šumperku na ulici 8. května 24., (kde  zastřešené prostory k uskladnění zboží činí cca 1 700 m2). Větší prostory vedly k rozšíření prodejního sortimentu tj. Vybavení koupelen, krbová kamna.

V květnu 2006 otevírá TESPO novou luxusní vzorkovnu (cca 600m2 prodejní plochy), kde je k vidění koupelnové vybavení předních českých i zahraničních výrobců. Zároveň rozšiřuje nabídku krbů a krbových kamen.     

V dubnu 2007 TESPO otevírá novou prodejnu v Zábřehu na Moravě. Tímto se zákazníkům na zábřežsku otevírají nové možnosti v oblasti nákupu krbů a realizace koupelen či topení.

Naše společnost se stala za 13 let činnosti v oboru předním partnerem v oblasti krbů, koupelen, vody, topení a plynu. Naši vyškolení prodejci se vždy snaží vyhovět přání zákazníka. Spokojený zákazník je náš cíl.

GDPR - zásady ochrany osobních údajů

Foto


AKČNÍ NABÍDKY

 navštivte náš e-shop  >>
Litinový kotel
VIADRUS U32 emisní třída 5
31217,-
Klimatizace VIESSMANN
Vitoclima 200S-3,5kw
17182,-
Detektor oxidu uhelnatého
HONEYWELL XC100-CS
1179,-
Venkovní žlab ALCA
pozinkovaný rošt
370,-